עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט OpenFlows FLOOD - פתרון הדמיה לחיזוי או לאנליזת הצפות להתמודדות עם סכנות הצפה

OpenFlows FLOOD - פתרון הדמיה לחיזוי או לאנליזת הצפות להתמודדות עם סכנות הצפה

פתרון הדמיה לחיזוי או לאנליזת הצפות להתמודדות עם סכנות הצפה

כלי ההדמיה המקיף הזה עושה שימוש במודלים מתמטיים מרחביים כדי לדמות את כל התהליכים ההידרולוגיים וההידראוליים המתרחשים באגני נהרות, כולל גשם, חלחול, סחף קרקע, זרימה בערוצים, וזרימת מי תהום.

OpenFlows FLOOD של חברת Bentley הוא פתרון הדמיה לחיזוי או לאנליזת הצפות להתמודדות עם סכנות הצפה. הפתרון נועד לדמות באופן דינמי מערך מורכב של תהליכים משולבים במערכות של ערים, נחלים וחופים.

כלי ההדמיה המקיף הזה עושה שימוש במודלים מתמטיים מרחביים כדי לדמות את כל התהליכים ההידרולוגיים וההידראוליים המתרחשים באגני נהרות, כולל גשם, חלחול, סחף קרקע, זרימה בערוצים, וזרימת מי תהום. באזורים עירוניים, ניתן לחבר את OpenFlows FLOOD להדמיית מערכת הניקוז העירונית שעל בסיס SewerGEMS כדי לדמות את זרימת המים על פני השטח. בנוסף, ניתן להשתמש במודל כדי לדמות הצפות בחופים בעקבות התפרצות סופות.

OpenFlows FLOOD יכולה לסייע בתכנון תשתיות ובפיתוח פתרונות מובנים, כמו גם בתכנון למקרי חירום וביוזמות תכנון סביבתי.

ניתן לנהל את הנתונים הדיגיטליים המתקבלים בסביבת מידע משולבת: מידע המתקבל ממספר רחפנים יכול להשתלב לתצוגה תלת-ממדית בעזרת תוכנת ContextCapture ולהיות מוזן ל- OpenFlows FLOOD וכך פני השטח הדיגיטליים יכולים לשמש כקלט עבור הדמיית ההצפה. ניתן להציג ללקוחות את התצוגה התלת-ממדית והדמיות ההצפה השונות בסביבה אחידה באופן חזותי מרשים בעזרת מוצר ההמחשה התלת-ממדי LumenRT.

OpenFlows FLOOD היא מערכת מתקדמת הפועלת בסביבה חזותית עשירה ומאפשרת לנתח הצפות ואזורים בסכנת הצפה, לבנות ולנהל הדמיות הידראוליות, להפיק הנפשות מרשימות של ההדמיות, לנהל תרחישים שונים, לדמות זרימה בנהרות, סחף קרקע וסוגים שונים של הצפות (כולל באיזורים עירוניים).

בעזרת OpenFlows FLOOD ניתן לפתור בעיות הנדסיות כגון הערכה של סכנת הצפה (תכנון פינוי אוכלוסייה), תכנון הקלה בהצפות, הערכה של שינויי שימוש בקרקע (כגון שימושים חקלאיים), משאבי מי תהום (כמות ואיכות), הצפות באזורים עירוניים, בנהרות ובחופים, שקעים בקרקע ותרחישי התפרקות סכרים.

 

בתאריך 26.06.2019 נקיים במקיט סמינר ובו נציג את יכולות המערכת - לפרטים נוספים לחץ/י כאן

 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
תחום הפנייה
מקיט מוצרי תוכנה בע"מ © 2023 | כל הזכויות שמורות
 
guest