עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט מהדקים את הקשר בין האקדמיה לתעשייה ! המחקר להנדסת מערכות TAU-SERI

מהדקים את הקשר בין האקדמיה לתעשייה ! המחקר להנדסת מערכות TAU-SERI

Tel Aviv University and Mckit Cooperation

חברת מקיט משתפת פעולה עם הפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב, במסגרת מיזם המחקר להנדסת מערכות, TAU-SERI

מדובר במיזם הראשון מסוגו באקדמיה בישראל ואחד הבודדים בעולם, המהווה פלטפורמה למחקר ולימודים בתחום הנדסת מערכות. בראש המיזם עומד פרופ' יורם רייך, מבית הספר להנדסה מכאנית, בפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב. המיזם הוקם על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון תעשייתי ומחקרי, במטרה לקדם ולפתח את התחום ולתת מענה לדרישות הגוברות והדינמיות של התעשייה, המגזר הציבורי והאקדמיה.

חברי המיזם יבצעו מחקר, ינחו עבודות מחקר לתואר שני ושלישי, יעבירו קורסים ויכשירו את דור העתיד של החוקרים והמובילים בתחום בארץ. כמו כן, ייתן המיזם מענה לאתגרי התעשייה בהנדסת מערכות, בדגש על: חדשנות, יצירתיות, גמישות ומענה לשינויים דרמטיים בשווקים, בטכנולוגיות ובכלכלה.

בין מקימי מכון המחקר נמנה עמי דניאלי, סמנכ"ל בכיר במקיט וחוקר בפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב. שיתוף הפעולה של מקיט במיזם, בא לידי ביטוי גם בתרומת מערכת Simcenter Amesim של סימנס. מקיט וסימנס תרמו את המערכת לטובת המיזם ולצורך קידום המחקר והחינוך בתחום סימולציות תכנון פיזיקלי. תוכנת Simcenter Amesim מהווה תוכנת סימולציה ייעודית לתחום הנדסת מערכות, בדגש על המידול הפיזיקלי. המערכת משמשת לפיתוח מערכות מורכבות במגוון תחומים בתעשייה הביטחונית והאזרחית והיא מלווה את המהנדסים, לאורך כל שלבי הפיתוח של המוצר, מהתכנון המוקדם ועד לשלב ההרשאות והתקנים.

עמי דניאלי, סמנכ"ל בכיר במקיט, מסר כי: "מקיט שמחה לחבור לפרופ' יורם רייך ולקחת חלק במיזם חשוב זה. אני מתרשם שיש צורך להדק את הקשר בין האקדמיה לתעשייה בתחום הייחודי של הנדסת מערכות" מסביר דניאלי, "מהיכרותי עם התעשייה בארץ  ונוכח האתגרים הטכנולוגיים העומדים בפניה, המכון  TAU- SERI, מהווה פלטפורמה חשובה וייחודית בתחום המחקר בהנדסת מערכות, שעשוי לתרום הן בהכשרת מהנדסי מערכת איכותיים והן במחקרים יעודיים לתעשייה".

אתר המחקר להנדסת מערכות

 TAU and Mckit Cooperation
חברי הוועדה מימין לשמאל: אבנר, עוזי אוריון, מירי סיטון, יורם רייך ועמי דניאלי.

 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
תחום הפנייה
מקיט מוצרי תוכנה בע"מ © 2023 | כל הזכויות שמורות
 
guest